warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Zakopane

Tego lata blisko 12,5 mln podróżnych skorzystało z oferty PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3 mln osób więcej niż w ubiegłorocznym sezonie letnim. To najlepsze wakacje pod względem liczby przewiezionych pasażerów od 7 lat. Podróżni najchętniej wybierali połączenia na trasie z Krakowa i Trójmiasta do Warszawy. Dużym powodzeniem cieszyły się także kierunki turystyczne, jak np. Kołobrzeg, Koszalin, Zakopane czy Krynica-Zdrój.

Zakopane ma już środki unijne na przebudowę dworca

Mieszkańcy stolicy Podhala mają powody do radości. Dzięki funduszom unijnym z regionalnego programu operacyjnego po wielu latach oczekiwań budynek dworca PKP czeka gruntowny remont. Inwestycja zakończy się w marcu 2019 r.

Duże zainteresowanie pociągami Kolei Małopolskich do Zakopanego

547 osób skorzystało 12 i 15 sierpnia ze specjalnego połączenia Kolei Małopolskich uruchomionego w długi weekend na trasie Kraków Główny – Zakopane – poinformował przewoźnik.

Koleje Małopolskie na stałe do Zakopanego?

Rekordowa frekwencja w specjalnym połączeniu Kolei Małopolskich na trasie Kraków – Zakopane w długi weekend sierpnia.

Od grudnia nowe połączenia SKA. W tym Zakopane – Nowy Targ!

Województwo małopolskie planuje uruchomić od grudnia dwa nowe połączenia w ramach Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej: Kraków Główny - Skawina oraz Nowy Targ – Zakopane.

Kolejami Małopolskimi do Zakopanego w sierpniowy długi weekend

Wybierając się w Tatry w najbliższy, długi weekend sierpniowy warto wybrać kolej zamiast samochodu i uniknąć stania w korkach na Zakopiance. Koleje Małopolskie 12 i 15 sierpnia uruchamiają specjalne połączenie na trasie Kraków – Zakopane.

Zakopane po raz trzeci w specjalnej ofercie Kolei Śląskich – rusza sprzedaż biletów

Koleje Śląskie już po raz trzeci w tym roku uruchomią połączenia do Zakopanego. Dla tych, którzy nie skorzystali jeszcze z przejazdów pociągiem specjalnym Giewont jest to ostatnia okazja w tym sezonie letnim, by wybrać się pod Tatry z regionalnym przewoźnikiem ze Śląska.

W 2 h 15 min z Krakowa do Zakopanego

Za ponad 192 mln zł netto PKP Polskie Linie Kolejowe wykonają roboty na trasie Kraków – Zakopane, między Skawiną a Suchą Beskidzką. Będzie nowy przystanek Radziszów Centrum.

192 mln zł na modernizację linii między Skawiną a Suchą Beskidzką

Za ponad 192 mln zł netto PKP Polskie Linie Kolejowe wykonają roboty na trasie Kraków – Zakopane, między Skawiną a Suchą Beskidzką. Będzie nowy przystanek Radziszów Centrum. Dla pasażerów zwiększy się komfort obsługi na 9 stacjach i przystankach. Przebudowa linii obejmie m.in. 6 mostów i 35 km torów. Zwiększy się bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych.

PNiUIK z umową na odcinek Skawina – Sucha Beskidzka

Spółka zależna PLK za ponad 200 milionów złotych wykona;roboty na trasie Kraków – Zakopane, między Skawiną a Suchą Beskidzką. Powstanie m.in. nowy przystanek Radziszów Centrum.
Subskrybuje zawartość