warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Warszawa Centralna

PKP zmieni okolice Dworca Centralnego. Co z parkingami?

PKP SA zapowiadają przetarg na zagospodarowanie terenu od strony południowej dworca kolejowego Warszawa Centralna, czyli miejsca, w którym obecnie znajdują się parkingi. Kolejarze nie zdradzają na razie jak zmieni się otoczenie dworca – ma to wynikać z konsultacji, które zostaną dopiero przeprowadzone.

Nowi najemcy na dworcach Warszawa Centralna i Wrocław Główny

Oferta komercyjna na Dworcu Centralnym stale się poszerza. W ostatnim czasie swoje lokale otworzyli nowi najemcy. Na dworcu Wrocław Główny pojawił się natomiast supermarket.

Nowi najemcy na dworcu Warszawa Centralna

Oferta komercyjna na Dworcu Centralnym stale się poszerza. W ostatnim czasie swoje lokale otworzyli nowi najemcy.

Koniec prac przy zejściach na perony Warszawy Centralnej

Dzień przed Wigilią PKP SA poinformowały o zakończeniu prac przy montażu 8 nowych ruchomych pochylni na dworcu Warszawa Centralna.

Flirty PKP IC skończyły roczek

Pasażerowie na dworcu Warszawa Centralna otrzymali dziś miłą niespodziankę – gorącą czekoladę i tort z okazji rocznicy eksploatacji pociągów ED160 Flirt 3 w barwach PKP Intercity. W tym czasie nowoczesne składy zrealizowały 13 tys. przejazdów, przewożąc 3,2 mln pasażerów i pokonując 6,5 mln kilometrów.

Na Dworcu Centralnym można wziąć gazetę do smartfona

Z początkiem listopada, na dworcu Warszawa Centralna, do użytku pasażerów została oddana aplikacja cyfrowego kiosku - Publico24 Newsstand, która umożliwia bezpłatny dostęp do prasy za pomocą telefonu lub tabletu.

Warszawa Centralna w Street View na mapach Google

Zespół Street View po raz kolejny fotografował Polskę. Tym razem na mapy Google trafi dworzec Warszawa Centralna. Obiekt został sfotografowany rzez specjalne urządzenia – wózek Trolley i plecak Trekker.

Honorowanie biletów WKD w pociągach Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z remontem linii WKD w okresie 1 lipca - 31 sierpnia 2016 r. na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście/Warszawa Centralna w pociągach KM będą honorowane ważne bilety jednorazowe i okresowe WKD.

W przyszłym tygodniu otwarcie antresoli na Centralnym

Jak dowiedział się "Kurier Kolejowy" antresola budowana w hali głównej dworca Warszawa Centralna zostanie udostępniona podróżnym na początku przyszłego tygodnia.

Audio przewodnik po dworcu Warszawa Centralna

„Centralny trzeba zobaczyć i samemu przeżyć” – tak w roku 1975 do odwiedzenia nowo otwartego dworca Warszawa Centralna zachęcali autorzy filmu poświęconego inwestycji. Czterdzieści lat później, PKP S.A. również zapraszają do odbycia wycieczki po jednym z najbardziej znanych dworców w Polsce. Dzięki audio przewodnikowi przygotowanemu przez Fundację Grupy PKP, wspólnie pospacerujemy po wszystkich poziomach tego wyjątkowego obiektu, poznamy jego historię oraz ciekawostki związane z architekturą budynku.

Subskrybuje zawartość